Silence Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Silence Warriors

Üdvözlet néked kedves idegen....
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Pár szó magadról

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Espanola

Espanola


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 20.

Pár szó magadról Empty
TémanyitásTárgy: Pár szó magadról   Pár szó magadról Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 7:08 pm

Ide mindenki írhat magáról egy rövid bemutatkozást Smile
Vissza az elejére Go down
Espanola

Espanola


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 20.

Pár szó magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pár szó magadról   Pár szó magadról Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 7:17 pm

Kezdem én Very Happy 26 éves spanyol őrült csaj vagyok /ez mondjuk a városaim nevéből is látszik Razz / Imádom a focit, a rock, metal zenét, a spanyol irodalmat, Dali képeit, és nagyon tetszik a hastánc, remélem egyszer lesz rá alkalmam, hogy megtanuljam normálisan táncolni /egy picit tudok/. Ja, és nyugodtan tekinthettek spanyolnak Very Happy
Vissza az elejére Go down
linda37

linda37


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 08.
Tartózkodási hely : Budapest

Pár szó magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pár szó magadról   Pár szó magadról Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 9:23 pm

Sziasztok!
Nos én 35 éves csajszi vagyok.
Bár nem érzem magam annyinak.Razz Munka és a kisfiam teszi ki az időm nagy részét.Szeretem a zenét,imádok rajzolni.
Nagyjából ennyi,egyenlőre.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stroke1

Stroke1


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 27.
Age : 41
Tartózkodási hely : Lakitelek

Pár szó magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pár szó magadról   Pár szó magadról Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 9:45 pm

Siasztok, én Viktor vagyok, munkaidőben piacozom, (ha valaki már vásárolt tőlem, akkor bocsi, hogy rábeszéltem valami sz...t, de %alapú a bérezés Smile
szabadidőmet igyekszem a Feleségemmel tölteni,
hobbik:futás, foci, távolugrás, brátok közt (na persze) Suspect
inkább a sakk, a koárlabda, a bitefiht, az ikariam és a jó filmek. Laughing
jó játékot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
http://www.dracula.eoldal.hu
alansmithee

alansmithee


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 24.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szentes, Szegvár

Pár szó magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pár szó magadról   Pár szó magadról Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 5:35 am

Hello Mindenki!

Nos akkor ha ez a rész arról szól hogy ki micsoda és miért akkor én is írnék ide pár sort magaról....
21 éves vagyok Csongrád megyében élek. 12 évig judoztam ebből 7 évet versenyszerűen diák B, C, A valamint serdülő B korosztályban vezettem az országos ranglistát súlycsoportomban. Ifjúsági korcsoportban meghívtak a válogatott keretbe de sajnos anyagi okok miatt vissza kellet utasítanom. Aztán 2003ban egy térdsérülés miatt abba kellet hagynom a versenyzést... másfél évig még szenvedtem de nem ment úgy ahogy kellett volna!
Érettségi után egy évet jártam főiskolára műszaki informatika szakon de nem igazán szerettem így ott hagytam... azóta biztonsági őrként dolgozom...
Szeretek olvasni, zenét hallgatni (főként jazzt, de jöhet szinte bármi), nagyon szeretem a jó filmeket és sorozatokat valamint nagyon szeretek fotózni...
röviden ennyi... akinek netán valami kérdése merül fel velem kapcsolatban az tegye fel nyugodtan! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pár szó magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pár szó magadról   Pár szó magadról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pár szó magadról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Silence Warriors :: Klán társalgó :: Bemutatkozás-
Ugrás: